STİL: Zoom

Uzun zamandır bilgisayar başına oturmamışım, bu gece farkettim. Hamilelikti, doğumdu, işlerdi, youtube çekimleriydi derken yazmaktan çok uzak kaldığımı farkettim bu gece. Hayır! Blog yazmayı bırakmayacağım. Youtube benim için çok yeni ve çok sevdiğim bir heyecan ama yazmak… Ne bileyim… Burası başka. Bu yüzden daha sık yazmaya yeniden başlayacağım. Fırsat buldukça, siz okudukça…

Nereden mi başlayalım? Bence stillerden! Çok özledim moda konuşmayı bu günlerde. Eskisi gibi ben yazayım, siz okuyun. Ben önereyim, siz alın. Haydi başlayalım o zaman!

Sezonun trendlerine dair konuşmayalı uzun zaman oldu. Çok da bir şey değişmedi aslında. Bu sene hayatımıza giren bazı trenlerden hiç içime sinmeyenlerle başlayalım istedim. İlk olarak stilini aslında sevdiğim Kendall Jenner var! O kadar güzel ki hiç sevmediğim neonlar bile yakışmış ona! Aslında tek parça olduğunda seviyorum neonları ama bir araya gelince “Lunapark” havası veriyor bana! Buz gibi soğuyorum. Zaten çok renk seven biri değilim. Üzerindeki her şey sezon trendlerini yansıtsa da, hatta Amina Muaddi imzalı stilettoları olsa da yine de sevemedim kombini! Ama taşımış mı? Fazlasıyla evet!

Kendall Jenner

Aslında tek parça ile şıklık yakalamaya aşırı meraklı ve hayran biriyim ben! Tulum olayını da çok seviyorum ve sık sık giyiyorum! Ama bu “işçi tulumu” konusuna bir ısınamadım! Üstelik bir de mavi olunca gerçekten birazdan inşatta girecek izlenimi vermiyor mu? Giyen Amber Valletta olmasa, siz de öyle düşünürdünüz bence! Bu kombinle beni yarın sokakta görseniz, eminim kamu cezası aldığımı filan düşünürdünüz. Altına giydiği Nike’lara bayıldım! En azından rengi mavi olmasaydı belki tulumu da severdim.

Amber Valletta

Bir yerlerde konu stil ise Gigi Hadid olmadan olmaz! Kendisinin stilinin ailece hayranıyız! Hatta toplumca diyebilirim. Tabii ki yine çok güzel görünüyor! Ancak ben bu “tam takım” olayını sevmiyorum, sorun bende. Bir de o pantolon paçası biraz daha kısa olsa daha mı iyi dururdu? Evet, evet kesinlikle! Biraz uzun kalmış havası var. Bir de ceket biraz dar olsaymış, sanki daha iyi olurmuş. Bu şekilde oversize da olamamış, arada kalmış bence! Aksesuarlarının ise tümüne bayıldım!

 

Gigi Hadid

Sezonun pek de ısınamadığım örnek stilleri şimdilik bu kadar.

Bir sonraki posta kadar kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir