Ben Kimim?

Çok uzun aralardan sonra işte geldim buradayım! Bu sıralarda neler mi oldu?

Soyadım değişti. Eş oldum. Gelin oldum.

Anne oldum.

Youtuber oldum.

Bir de maalesef MS oldum. Onu es geçelim.

Oldum da oldum… Bunca koşturmacanın arasında hep aklımdaydı buralar. Youtube maceram çok uzun sürmedi, yine devam edicem o ayrı.

Ama yazmak… Başka. Moda… Başka. Stil… Başka.

Ben Kimim? kısmını aşağıya bırakıyorum. Tanımayanlar okusun, tanıyanlardan da gelsin bir hayırlı olsun. Hahaha 🙂 Anlayacağınız o ki; bol neşeyle geri döndüm!

Ben Kimim?

Radyo-Sinema ve Televizyon okumama rağmen, bu sektör hayatımın en kısa kariyer serüveniydi. Sonrasında dergicilik çok ilgimi çok çekti. Birçok dergide moda ve stil editörlüğü yaptım. Bu sırada başladığım “styling” ise en sevdiğim işim oldu. Tülin Kermen ve Ceylan Atınç gibi isimlerin yanında bu işi öğrenince, insan hayata 1-0 önde başlıyor tabii.

Dergicilik kariyerimin en keyifli yıllarında sektör, internetin kurbanı olmaya başladı. Çalıştığım dergiler bir bir kapandı, maalesef. Bu kısım üzücü idi. Ama siz üzülmeyin, çünkü bu son bana çok güzel ve yeni bir kapı açtı.

Yolum Gülşen ile kesişti ve kendi markamızı “Madame Amour” u kurduk. Büyük bir cesaretle çıktığımız bu yolda, güzel bir marka yaratmayı başardık. Çok çalıştık, çok yorulduk, çok araştırdık, çok okuduk, çok öğrendik! Kadınların en mutlu gününe ortak olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Stile ve modaya dair öğrendiğim, bildiğim ne varsa sizlere en özel gününüzde bir şeyler katsın istedim.

Kariyer hayatım böyle de devam ediyor. Dönem dönem vakit bulursam styling, modum varsa youtube kanalı, yazasım varsa burası, evleniyorsanız Madame Amour’da sizinleyim… Bir şekilde hep varolmaya niyetliyim yani.

Tüketiğim çılgınlığına kapıldığımız bu dönemde, sizlere gerçekten hayatıma fayda sağlayan şeyleri, beğendiğim yerleri, ilham aldığım stilleri ve hayatıma dokunan el ve duyguları yazmaya devam edicem. Daha özenle, daha seçerek…

Hep sevgiyle kalın…

Pinstyle

02/02/2020

Instagram: @pinaryazgansarman

Gelinlik instagram: @madameamourdesign

Youtube: Pinstyle