pinstyle.net

Hakkımda

30’lu yaşların başında sayılırım henüz. Kendi ayaklarımın üzerinde durabilme hayalimi 20’lerde gerçekleştirmeye başladım. Sevdiğim ve bana ait olan bir işim var. Çocukken tam olarak böyle hayal etmiştim. Dolayısıyla mutluyum, diyebilirim!

Radyo-Sinema ve Televizyon okumama rağmen, bu sektör hayatımın en kısa kariyer serüveniydi. Sonrasında dergicilik çok ilgimi çok çekti. Birçok dergide moda ve stil editörlüğü yaptım. Bu sırada başladığım “styling” ise en sevdiğim işim oldu.

Yazmaktan da hiçbir zaman vazgeçemedim tabii. Bu genlerden geliyor.

Dergicilik kariyerimin en keyifli yıllarında sektör, internetin kurbanı olmaya başladı. Çalıştığım dergiler bir bir kapandı, maalesef. Bu kısım üzücü idi. Ama siz üzülmeyin, çünkü bu son bana çok güzel ve yeni bir kapı açtı.

Bir kapı kapanmadan, açılmıyor yenisi…

Yolum Gülşen ile kesişti ve kendi markamızı “Madame Amour” u kurduk. Büyük bir cesaretle çıktığımız bu yolda, güzel bir marka yaratmayı başardık. Çok çalıştık, çok yorulduk, çok araştırdık, çok okuduk, çok öğrendik! Kadınların en mutlu gününe ortak olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Bu süreçte blog sayfam bir hareketlendi, bir duruldu, bir kapandı, bir açıldı.

Artık, yeniden yazma zamanı geldi benim için.  Şimdi yeni bebeğim, blog sayfam sizlerle.

Heyecanlıyım, çok heyecanlıyım!

Eskisi gibi yalnız moda içerikli bir blog değil artık Pinstyle.

İçimden gelen her şeyi, tecrübe ettiklerimi, gezdiğim, gördüğüm, tattığım, kokladığım, beğendiğim, beğenmediğim, sevdiğim, sevmediğim, merak ettiğim ne var ise elimden geldiğince sizlerle paylaşıyorum burada.

Ne iyi ettiniz de geldiniz.

İyi ki varsınız.

Hep sevgiyle kalın…

Pinstyle

11/2017